Вітаю, друзі!!!
Як ваші справи? Скучили за нами? Ми особисто – так, і чекаємо нашої зустрічі, яка відбудеться 06.12.2025 року о 15.00 в центрі “Адамантеї”.
Отже, що на нас чекає😉:
· МК по виготовленню “Новорічної гирлянди”🤗
· мультфільм, про час Адвенту;
· ігри;
· чайок зі смаколиками;
· спілкування.
І скажу вам по секрету🤭 до нас обіцяв завітати Поважний гість!
Тож чекаємо на тебе і твоїх друзів 😉 акція “Приведи друга і отримай подарунок” повертається😊
Запрошуємо діток від 6 до 13 років.
Вартість МК, як завжди – добровільна пожертва.
Кількість мість не обмежена, але просимо звреєструватися.
До зустрічі!!!🤗🤗🤗🤗